Detroit: Become Human ukaże się w przyszłym roku

Przygody androidów.

Detroit: Become Human ukaże się dopiero w przyszłym roku. Dla większości graczy nie będzie to zapewne większą niespodzianką, choć dotychczas nieoficjalnie mówiło się o debiucie w 2017 r.

Informacje o opóźnieniu potwierdził sam David Cage, szef odpowiedzialnego za prace studio Quantic Dream, w rozmowie z serwisem GameSpot na targach E3 w ubiegłym tygodniu.

Pewne zamieszanie w temacie premiery Detroit: Become Human wprowadziło w styczniu samo Sony, uwzględniając grę w materiale wideo podsumowującym tegoroczne premiery. Później tłumaczono się pomyłką.

Zobacz: Detroit Become Human - Poradnik, Solucja

Nie znamy żadnych konkretów na temat daty wydania gry, choć pewną wskazówkę zaoferował na E3 szef Sony Interactive Entertainment America, Shawn Layden. Menedżer przyznał w rozmowie z serwisem The Telegraph, że wszystkie pozycje zaprezentowane na targach trafią do sprzedaży w pierwszej połowie 2018 roku.

Detroit: Become Human zmierza tylko na PS4.

Ostatnim projektem studia Quantic Dream było Beyond: Dwie Dusze z 2013 roku. Studio zasłynęło przede wszystkim cenionym, interaktywnym thrillerem kryminalnym - Heavy Rain.

W nowej produkcji wcielimy się w szereg androidów, stawiających sobie różne cele. Jako Connor zajmiemy się negocjowaniem z przestępcami i przeszukiwaniem miejsc zbrodni, a prowadząc Markusa przeprowadzimy bunt maszyn.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami