Aktualizacja strzelanki Prey naprawia uszkodzone zapisy rozgrywki

Na razie tylko na PC.

Bethesda opublikowała pierwszą popremierową aktualizację do wydanej w ubiegłym tygodniu strzelanki Prey. Patch oznaczony numerem 1.02 dostępny jest na razie tylko na PC. Na PS4 i Xbox One pojawi się w przyszłym tygodniu.

Łatka rozwiązuje szereg problemów, z którymi zmagają się gracze od dnia debiutu. Przede wszystkim usunięto błąd uszkadzający zapisy rozgrywki, a zepsute już save'y naprawiono.

01
Morgan Yu walczy nie tylko z kosmitami, ale i błędami

Zlikwidowano również usterki związane z wczytywaniem mapy oraz zawieszaniem się postaci gracza w niektórych sytuacjach. Ulepszono też wykrywanie kolizji obiektów.

Wyeliminowano także błąd, dzięki któremu możliwe było konstruowanie nieograniczonej liczby przedmiotów, co z kolei znacząco ułatwiało zabawę. Poza tym w misji polegającej na znalezieniu Kaspara znacznik celu powinien wyświetlać się prawidłowo.

Twórcy ze studia Arkane wprowadzili też drobne poprawki do zachowania tyfonów zwanych koszmarami. Po stworzeniu kosmici będą od teraz zawsze poszukiwali postaci gracza.

Pełną listę zaimplementowanych zmian i ulepszeń można znaleźć we wpisie na oficjalnym forum Bethesdy.

„Gra nie jest arcydziełem, ale interesujący kosmici, świetny klimat i różne sposoby na osiąganie celów misji sprawiają, że spędzanie czasu na ponurej stacji Talos I to wielka przyjemność” - napisał Łukasz w recenzji Prey.

Produkcja nie jest typową strzelanką FPP. Ważnym elementem rozgrywki jest nie tylko walka, ale także eksploracja i pokonywanie przeszkód na różne sposoby. Stąd porównania do cyklu Deus Ex czy BioShock.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami