Ruszyła sprzedaż przepustki turnieju Dota 2 International 2017

Z podwodną kampanią włącznie.

Jak co roku, Valve rozpoczęło sprzedaż specjalnej przepustki - zawierającej kompendium - pozwalającej graczom współfinansować turniej The International 2017 w Dota 2 w zamian za szereg dodatków do gry.

Tak jak i w poprzednich latach, 25 procent przychodów trafia bezpośrednio do puli nagród. Obecnie zebrano już nieco ponad 3 miliony dolarów. W ubiegłym roku zakończyło się na 20,8 mln dol.

Gracze kupują nie tylko samą przepustkę, ale mogą następnie płacić także za jej „awansowanie” na kolejne poziomy, co oznacza kolejne bonusy i dodatki. Doświadczenie zdobywamy oczywiście także podczas standardowej rozgrywki.

Główną atrakcją w tym roku wydaje się być podwodna kampania, rozłożona na dwa akty - pierwszy jeszcze w maju, drugi w lipcu. Razem z maksymalnie trójką znajomych trafimy do rafy koralowej, gdzie czeka mnóstwo potworów, pułapek i innych niebezpieczeństw.

1
Rekin to prawie jak piesek

Są też inne Zadania do wykonania, już poza kampanią. W tym roku postawiono właśnie większy nacisk na kooperację i wykonywanie misji w drużynie.

Do tego szereg innych bonusów: budowany przed startem meczów „totem prestiżu”, imponującym tym bardziej, im wyższy poziom doświadczenia naszej przepustki. Podczas czekania w kolejce możemy także pobawić się w quiz na temat Doty 2.

Zebranie wszystkich kart zawodników danego zespołu odblokuje specjalne efekty do wykorzystania w grze. Jest jeszcze mnóstwo innych atrakcji, które w szczegółach opisano na oficjalnej stronie.

The International 2017 startuje 7 sierpnia, po raz szósty z rzędu w KeyArena w Seattle.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami