Zelda: Breath of the Wild z ciekawą nagrodą za zebranie 900 znajdziek

Żart Nintendo?

The Legend of Zelda: Breath of the Wild oferuje oszałamiającą liczbę 900 nasion Korok do znalezienia - to krótkie wyzwania i zagadki, rozrzucone po ogromnym świecie gry.

Odszukanie wszystkich przedstawicieli rasy i zebranie ziaren wydawało się być niewykonalne. Zwłaszcza, jeśli wziąć pod uwagę, że nie są one w żaden sposób oznaczane na mapie.

2
Hestu pozwala zamieniać nasiona na większy plecak

W końcu się jednak udało, a niemożliwego dokonał użytkownik serwisu społecznościowego Reddit o pseudonimie „xFateAwaitsx”. Cierpliwy gracz ujawnił też nagrodę za wykonanie karkołomnego zadania.

Już kilka nasion Korok można zamieniać na rozbudowanie pojemności ekwipunku, więc nie trzeba znaleźć wszystkich 900, by cieszyć się pewną nagrodą. Jeśli jednak ktoś zdecyduje się poświęcić czas na odszukanie wszystkich, otrzyma dodatkowo... złotą kupę.

Cóż, może nie są to odchody, lecz poniższy zrzut ekranu z plecakiem xFateAwaitsx pozostawia mało wątpliwości - wygląd jest dość jednoznaczny.

„Dowód przyjaźni, wręczony przez Hestu. Nie pachnie zbyt dobrze” - czytamy w opisie, co już całkowicie powinno potwierdzić, z czym mamy do czynienia.

Czyżby Nintendo komentowało strukturę współczesnych gier z otwartymi światami, często wypełnionych po brzegi przeróżnymi znajdźkami?

A być może w ten sposób producent wyjaśnia rolę koroków w ekosystemie Hyrule - stworki zajmują się nawożeniem roślin?

Może to po prostu żart.

Wygląd przedmiotu prezentuje poniższy screen. Uwaga na drobne spoilery, ponieważ xFateAwaitsx w plecaku ma także szereg innych, zaawansowanych rzeczy.

1

Serio.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami