Świat Horizon Zero Dawn z narracją Krystyny Czubówny

Krótki film przyrodniczy.

Przedstawiciele polskiego oddziału Sony Computer Entertainment przygotowali specjalny materiał związany z grą Horizon Zero Dawn - nietypowy, bo stylizowany na dokument przyrodniczy.

W roli narratorki wystąpiła Krystyna Czubówna, znana dziennikarka i prezenterka.

Mimo specyficznej formuły, materiał wideo dobrze obrazuje część podstaw rozgrywki z nowej produkcji studia Guerrilla Games, czyli polowanie na mechaniczne bestie i eksplorację.

Twórcy Killzone zmienili gatunek, tym razem proponując grę akcji w otwartym świecie, z kamerą TPP. Akcja osadzona jest w dalekiej przyszłości, w post-apokaliptycznym świecie. Po tajemniczej katastrofie ludzkość stopniowo cofała się w rozwoju i funkcjonuje w kulturze plemiennej.

Fabuła motywuje i popycha graczy do przodu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zwolnić i zboczyć ze ścieżki, którą wytycza główna historii. Produkcja oferuje także mnóstwo atrakcji pobocznych i po prostu możliwość eksploracji interesującego świata.

Horizon Zero Dawn jest dostępne na PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami