Fragmenty gameplayu w nowym zwiastunie NieR: Automata

Androidy w służbie ludzkości.

Firma Square Enix opublikowała nowy zwiastun gry akcji NieR: Automata. W przygotowanym materiale znalazły się fragmenty rozgrywki.

Nagranie przedstawia urywki z kilku walk, wśród których nie zabrakło pojedynków z bossami. Są też sceny ze skakaniem między platformami.

01

Trailer skupia się również na warstwie fabularnej. Akcja produkcji osadzona zostanie w odległym roku 11945, kiedy to ludzkość została wygnana z Ziemi przez przybyłe z innego świata potężne maszyny.

W celu odzyskania kontroli nad planetą, ruch oporu tworzy wyspecjalizowane androidy, których zadaniem jest rozprawienie się z najeźdźcami. To właśnie w trójkę tych cyborgów - 2B, 9S i A2 - wcielają się gracze.

Roboty kierują się tylko jedną motywacją - walką w obronie ludzkości. Zwiastun sugeruje jednak, że zostaną wystawione na próbę przez swoich wrogów.

Bohaterowie dysponować mają unikalnymi dla siebie zdolnościami, a w trakcie starć skorzystają zarówno z broni białej, jak i palnej. W rozgrywce znajdą się elementy innych gatunków, pojawią się też różne warianty kamery.

Sam projekt jest kontynuacją wydanego w 2010 roku Nier, które zaczynało jako spin-off cyklu Drakengard. Tak jak w przypadku oryginału, mamy do czynienia z dynamiczną grą akcji.

NieR: Automata zadebiutuje 10 marca na konsoli PlayStation 4. W planach jest też wersja PC, ale data premiery wydania komputerowego nie jest na razie znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami