Przeglądarka serwerów Overwatch dostępna do testów

Dla niestandardowych trybów.

Zgodnie z zapowiedziami z grudnia ubiegłego roku, sieciowa strzelanka Overwatch wzbogaciła się o przeglądarkę serwerów, dostępną obecnie dla graczy przystępujących do publicznych testów.

Nowa funkcja przeznaczona jest dla niestandardowych opcji zabawy, pozwalając filtrować według map, trybu rozgrywki czy postaci. Możemy też tworzyć własne warunki potyczek, modyfikując na przykład prędkość rakiet Fary czy czas ładowania dowolnego talentu.

1
Bastion został wzmocniony

Następnie możemy uruchomić własny „serwer” i określić dostęp: tylko dla znajomych, tylko z zaproszeniem lub bez ograniczeń, dla wszystkich zainteresowanych.

„Przeglądarka serwerów jest obecnie testowana, więc będziemy wprowadzać zmiany. Dziękujemy za udział w próbach i nie możemy się doczekać waszych opinii” - zapewnia Blizzard.

Jednocześnie twórcy poinformowali, że Rozróba o nazwie „Łap Koguta”, oferowana ostatnio w ramach chińskiego Nowego Roku, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego też ta wariacja na temat klasycznego Capture the Flag zostanie w grze na zawsze, na wszystkich mapach - po testach na PTR.

Publiczne serwery testowe zostały także zaktualizowane o zapowiadane już zmiany w możliwościach Bastiona. Szerzej o modyfikacjach informowaliśmy pod koniec stycznia.

Założeniem w przypadku sympatycznego robota jest przeniesienie części możliwości z Konfiguracji wartownika do Konfiguracja zwiadowcy i ogólne wzmocnienie nieco zapomnianej postaci.

Na serwerach testowych, dostępnych tylko na PC, automatycznie tworzone są kopie naszych kont z aktualnej wersji gry, wraz ze wszystkimi postępami (poziomami, odblokowanymi elementami, statystykami). Aby uzyskać dostęp, należy wcześniej choć raz zainstalować Overwatch i zalogować się do gry.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami