Przeglądarka niestandardowych serwerów w planach dla Overwatch

Oraz inne nowości.

Szef projektu Overwatch - Jeff Kaplan - podsumował w materiale wideo kończący się rok i ujawnił plany na nadchodzące miesiące dla fanów tej sieciowej strzelanki.

Blizzard powtarzał już wielokrotnie, że pracuje nad kolejnymi postaciami, mapami i trybami. Teraz dowiedzieliśmy się, że powstaje „kilku” bohaterów, a jeden z nich zapowiada się szczególnie obiecująco, więc są duże szanse, że ostatecznie pojawi się w grze.

Warto bowiem dodać, że deweloperzy często rezygnują z dalszego rozwoju wybranych elementów, jeśli jakość nie jest dostatecznie wysoka. Także teraz wewnątrz studia nie brakuje podobno „fajnych prototypów”.

Kolejna mapa - Oasis - ukaże się „bardzo wcześnie” na początku przyszłego roku. Do tego jest jeszcze druga lokacja dla tradycyjnego trybu rozgrywki i zapowiada się całkiem obiecująco - zapewnia Kaplan.

Pierwsze miesiące 2017 roku to także inne aktualizacje, w tym rozbudowanie trybu obserwatora, rozszerzenie koła komunikacji (cztery linie dialogowe, cztery emocje i cztery spraye).

W planach jest również szybka publikacja dokończonej przeglądarki serwerów z niestandardowymi trybami rozgrywki, a następnie usprawnianie tej opcji w następnych miesiącach.

Do tego kolejne wydarzenia sezonowe. Nie powinniśmy za to spodziewać się zmiany balansu umiejętności dla Sombry, ponieważ Blizzard uważa, że gracze potrzebują po prostu więcej czasu, by zapoznać się z nową postacią.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami