W Call of Duty: Modern Warfare Remastered odnaleziono ukrytą broń

Karabiny, strzelba, saperka.

W Call of Duty: Modern Warfare Remastered znajdują się karabiny i inne rodzaje broni, których gracze nie mogą wyposażyć i używać w trakcie rozgrywki.

Użytkownik Semyal napisał na forum Reddit, że korzystając ze specjalnych narzędzi i analizując pliki źródłowe, zdołał odnaleźć między innymi saperkę, MP44 z okresu II wojny, rewolwer Magnum czy alternatywą wersję pistoletu Deasert Eagle.

Co ciekawe, niektóre z ukrytych przedmiotów nie pojawiły się nigdy w żadnej odsłonie cyklu - to chociażby automatyczna strzelba Kamchatka.

Obrazki prezentujące wszystkie odnalezione bronie można znaleźć w galerii.

bronleleelelee

W plikach tekstur ukrytych broni odnaleziono słowo „loot”, co sugeruje, że deweloperzy planowali wprowadzenie skrzynek z przedmiotami - na wzór Black Ops 3 czy Infinite Warfare.

Biorąc pod uwagę negatywne reakcje graczy na takie rozwiązania w innych odsłonach serii, twórcy prawdopodobnie zrezygnowali z pierwotnego pomysłu, ale nie usunęli z odświeżonego Modern Warfare zaimplementowanych wcześniej przedmiotów.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest dostępne na PC, PS4 i Xbox One - wyłącznie dla graczy, którzy zakupili Infinite Warfare w edycji Legacy lub droższej.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami