Kolejna aktualizacja Skyrim Special Edition na PC i PS4

Wydajność i błędy.

Tydzień po wydaniu pierwszej łatki, Skyrim Special Edition otrzymał kolejną aktualizację, dostępną już na PC i PS4. Posiadacze wersji Xbox One muszą poczekać jeszcze kilka dni.

Patch już od jakiegoś czasu dostępny był w wersji beta na komputerach osobistych, lecz teraz jest już gotowy. Deweloperzy eliminują kolejne błędy i usprawniają działanie gry.

1
Złota polska jesień

Poza „ogólnymi poprawkami wydajności i stabilności” zajęto się między innymi problemami ze stosowaniem kombinacji klawiszy Alt+Tab podczas zabawy na PC.

Udało się wyeliminować błąd, który sprawiał, że płynąca woda nie była renderowana poprawnie, a także awarię przy zmienianiu formy z wilkołaka na człowieka.

Do tego usunięcie błędu powodującego powrót do pulpitu czy ekranu startowego po zmienieniu kolejności ładowania modów oraz „ogólne poprawki podczas przeglądania modyfikacji”.

„Podsumowując, Skyrim Special Edition to zgrabne usprawnienia względem oryginału, a posiadacze konsol w końcu otrzymują oprawę dorównującą lub nieco przekraczającą bazowe wydanie PC” - napisaliśmy w analizie Digital Foundry.

„PS4 i Xbox One oferują porównywalne wrażenia. Limit 30 klatek na sekundę rozczaruje część fanów, ale miło jest w końcu zagrać na konsoli bez sporych wahań w płynności rozgrywki.”

„Oczywiście, podobnych problemów nie ma na PC, gdzie połączenie 60 klatek na sekundę z możliwością włączenia wyższych rozdzielczości zapewnia najlepszą wersję gry.”

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami