Strzelanka Overwatch dostępna za darmo w następny weekend

23 bohaterów i 13 map.

Popularna sieciowa strzelanka Overwatch od studia Blizzard otrzyma kolejny darmowy weekend, w okresie od 18 do 21 listopada.

Swobodny dostęp rozpocznie się 18 listopada o godzinie 21:00 polskiego czasu i zakończy godzinę po północy, już we wtorek, 22 listopada.

1

Gra dostępna będzie na trzech platformach sprzętowych: PC, PS4 i Xbox One. Przystępujący do zabawy gracze będą mogli sprawdzić wszystkich 22 bohaterów, 13 map oraz dowolny tryb rozgrywki, włącznie z Szybką grą, Grą dowolną i Rozróbą Tygodnia.

Jedyny minus jest taki, że na konsolach nawet do przejścia samouczka i testu trybów z botami prowadzonymi przez sztuczną inteligencję potrzebna będzie subskrypcja: PlayStation Plus lub Xbox Live Gold. Podobnie było podczas ostatniego otwartego weekendu, we wrześniu.

Gracze będą mogli zachować wszystkie zgromadzone postępy czy otrzymane skrzynki z przedmiotami i przenieść je do pełnej wersji, jeśli zdecydują się na zakup.

Zainteresowani muszą liczyć się z koniecznością pobrania około 12 GB danych. Nie zabraknie też polskiej wersji językowej.

Wszystkie tryby gry i mapy w Overwatch przewidziane są dla 12 graczy w formule 6 na 6. Podczas testów gracze mogą też poznać podstawy we wspomnianych trybach szkoleniowych: Samouczek, Obszar treningowy oraz Trening z SI.

Możliwe, że do przyszłego tygodnia w grze pojawi się już Sombra, czyli najnowsza bohaterka gry, zapowiedziana na ostatnim BlizzConie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami