Modyfikacje Skywind i Skyblivion z nowymi zwiastunami

Morrowind i Oblivion na silniku Skyrim.

Twórcy Skywind i Skyblivion - fanowskich modyfikacji przenoszących Morrowinda i Obliviona na silnik The Elder Scrolls 5: Skyrim - opublikowali nowe zwiastuny obu projektów.

Materiał poświęcony pierwszemu z wymienionych modów koncentruje się na postępach, jakich dokonali autorzy w ostatnim miesiącu. Dodano przede wszystkim nowe elementy graficzne, a także zbroje i pancerze.

To nie wszystko - poprawiono również wygląd potworów oraz ich zachowań. Twórcy ulepszyli także zarówno duże i otwarte tereny, jak i zamknięte lokacje pokroju jaskiń i kopalni.

Natomiast zwiastun Skyblivion przedstawia odświeżone wersje znanych z oryginału postaci. Autorzy podkreślają, że modele poszczególnych bohaterów stworzyli sami.

Przygotowano również nowe pancerze, bronie i tarcze, a także tekstury dla obiektów w imperialnym mieście. Zaimplementowano też pierwszego potwora.

Twórcy obiecują jednocześnie, że powstająca modyfikacja będzie kompatybilna z odświeżoną wersją The Elder Scrolls 5: Skyrim, która zadebiutuje na rynku 28 października.

Za oba projekty odpowiadają fani zrzeszeni w grupie The Elder Scrolls Renewal Project. Na chwilę obecną terminów premier Skywind i Skyblivion nie wyznaczono.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami