Battlefield 1 - wszystkie trailery i gameplaye

Oficjalne materiały wideo z gry.

Battlefield 1 został oficjalnie zapowiedziany w maju 2016 roku, podczas imprezy EA Play. Już wtedy zaprezentowano pierwszy zwiastun.

Łącznie opublikowano pięć oficjalnych materiałów wideo. Wprowadzają one w realia I wojny światowej i dają pogląd na zróżnicowaną rozgrywkę.

Materiały przedstawiają zarówno wyreżyserowane scenki, jak i fragmenty gameplayu. Nie zabrakło też wideo skupiających się na dostępnej broni i pojazdach.

Battlefield 1 - pierwsze wideo

Pierwszy materiał rozpoczyna się od potężnego uderzenia maczugą w głowę. Trailer koncentruje się na najważniejszych elementach gry. Widzimy zarówno szarżę konnicy przez pustynię, jak i podniebne walki dwu- i trójpłatowców.

Sceny uzupełnia ciężki czołg, prezentujący możliwości destrukcji otoczenia. Nie zabrakło elitarnych klas postaci i opancerzonego pociągu. Wideo kończy się widokiem nadciągającego sterowca. To jeden z pojazdów specjalnych w Battlefield 1.

Battlefield 1 - oficjalne wideo z rozgrywką

Drugi materiał ukazuje więcej elementów rozgrywki. Wideo rozpoczyna się od ukazania załogi czołgu w dramatycznej sytuacji. Chwilę później do akcji dołączają samoloty, a następnie gracz wbija bagnet w przeciwnika.

Jest też dużo biegania z bronią w ręku oraz prezentacja użycia działa przeciwpancernego. Żołnierze jeżdżą na motorach, by chwilę później wskoczyć do czołgu. Scena ukazuje animację, jaka towarzyszy wykonywanej czynności.

Fragment rozgrywki przedstawia również zniszczenie sterowca oraz salwę z artylerii, która kończy wideo.

Battlefield 1 - prezentacja gry: broń

W kolejnym materiale projektanci gry opowiadają o dostępnym arsenale broni. Zaczynają od oręża do walki wręcz, by szybko przejść do karabinów maszynowych, strzelb i snajperek.

Autorzy przyznają, że nie chcieli odtwarzać przeszłości. Zamiast tego inspirowali się nią i filtrowali przez współczesną perspektywę.

Materiał kończy się prezentacją granatu przeciwpancernego, który posłużył do zniszczenia czołgu.

Battlefield 1 - prezentacja gry: pojazdy

Czwarty opublikowany materiał skupia się na pojazdach. Producenci i projektanci podkreślają ich różnorodność i znaczenie na polu bitwy.

Najwięcej czasu poświęcono czołgowi, który był jednym z największych osiągnięć I wojny światowej. Ma on dominować podczas rozgrywki i budzić lęk w przeciwnikach.

Nie pominięto też samolotów. Przedstawiono zarówno szybkie myśliwce, jak i masywne bombowce. Skupiono się również na dwóch nowych klasach postaci - czołgiście i pilocie.

Battlefield 1 - wideo z targów gamescom

Kolejny z udostępnionych materiałów pochodzi z targów Gamescom. Tym razem wideo skupia się na czystej rozgrywce. Twórcy przedstawili Pustynię Synajską, jedną z map dostępnych w grze.

Wideo prezentuje walkę na piechotę, podniebne akrobacje, jak również szarżę na koniu. Nie brakuje licznych wybuchów i klas specjalnych - w tym opancerzonego żołnierza z obrotowym karabinem maszynowym.

W pewnym momencie do walki przystępuje opancerzony pociąg oraz szereg siejących spustoszenie czołgów. Intensywna wymiana ognia jest przyćmiewana przez szalejącą burzę piaskową. Materiał kończy się scenką przedstawiającą Lawrance'a z Arabii.

Battlefield 1 - zwiastun kampanii fabularnej

Ostatni materiał wideo to spojrzenie na kampanię fabularną. Studio DICE udowadnia, że - w przeciwieństwie do poprzednich części cyklu - wcielimy się nie w jedną, a kilka postaci.

Zamiast jednak przygotowywać dłuższą kampanię z paroma bohaterami, twórcy postanowili opracować antologię, czyli zestaw krótszych opowiadań, koncentrujących się na pojedynczych protagonistach.

Sam zwiastun składa się niestety tylko z przerywników filmowych, choć daje dobry pogląd na historię pięciu bohaterów, w których wcielimy się w poszczególnych rozdziałach opowieści.

Więcej informacji: Battlefield 1

Następnie: Battlefield 1 beta - jak zagrać, wszystkie informacje

Na kolejnej stronie znajdują się wszystkie informacje o dostępnych edycjach gry oraz dacie premiery.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami