Skip to main content

Games with Gold: listopad 2018 - pełna oferta

Battlefield 1, Assassin's Creed i inne.

Microsoft zaprezentował pełną ofertę Games with Gold na listopad 2018. Wśród produkcji, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są między innymi Battlefield 1 i Assassin's Creed.

Do strzelanki studia DICE posiadacze Xbox One będą mieli dostęp przez cały przyszły miesiąc. Gra oferuje nie tylko rozbudowany tryb wieloosobowy, ale również kampanię fabularną opowiadającą o różnych żołnierzach walczących na frontach I wojny światowej.

Z kolei pomiędzy 16 listopada a 15 grudnia właściciele platformy otrzymają zręcznościowe Race the Sun. W tytule sterujemy niezwykle szybkim ścigaczem napędzanym energią słoneczną, starając się omijać przeszkody.

Natomiast od 1 do 15 listopada na X360 trafi pierwsza odsłona Assassin's Creed. Głównym bohaterem produkcji jest Altair - członek Bractwa Asasynów, który po popełnionym błędzie zostaje zdegradowany w hierarchii organizacji.

Zobacz na YouTube

Od 16 do 30 listopada grę o zabójcach w kapturach zastąpi zaś Dante's Inferno od twórców Dead Space z nieistniejącego studia Visceral Games. Gracze kierują poczynaniami tytułowej postaci, przemierzając dziewięć kręgów piekła.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane produkcje z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć tytuł.

Read this next