Miejskie Życie nowym dodatkiem do The Sims 4

Premiera 3 listopada.

Electronic Arts ogłosiło, że dodatek Miejskie Życie do The Sims 4 ukaże się już 3 listopada na PC (Windows i Mac).

1
To chyba Targ Smaków

„Gracze zasmakują tego, co może się stać, gdy Simowie z przedmieść wprowadzają się do miasta” - zapewnia Lyndsay Pearson, starszy producent gry.

Czekają więc czysto miejskie atrakcje: „od hałaśliwych sąsiadów, przez żądnych czynszu administratorów mieszkań, aż po egzotyczne smaki i nowe interesujące miejsca, które czekają tuż za drzwiami” - czytamy w zapowiedzi.

Akcja toczy się w mieście San Myshuno, położonym między morzem a łańcuchem górskim. Odwiedzimy Festiwal Miłości, Zlot Zapaleńców i trzy inne imprezy, wybierzmy się na mecze koszykówki na Targu Smaków czy do baru karaoke. Do tego granie na konsolach czy malowanie murali.

Życie w mieszkaniu wiąże się z pewną zmianą mechaniki. W odróżnieniu od domów, nie mamy zbyt wielkiej swobody działania (administrator budynku nie będzie zadowolony, jeśli zaczniemy wyburzać ściany i dobudowywać nowe łazienki) i jesteśmy ograniczeni do określonej przestrzeni budowy.

Pnąc się po szczeblach trzech nowych karier (polityka, krytyka lub mediach społecznościowe) zdobędziemy jednak środki pozwalające na zakup większych apartamentów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami