Forza Horizon 3 - materiał z rozgrywki i szereg nowości

Wraca dom aukcyjny.

Niedawne pokazy Forza Horizon 3 były okazją do zapoznania się z nowościami, jakie zaoferuje ta odsłona wyścigowej serii Microsoftu na Xbox One i PC (z Windows 10).

1
Fiat Cinquecento 1996

Bazowe założenia rozgrywki (otwarty świat, zręcznościowy model jazdy, festiwal Horizon) pozostają bez zmian, lecz twórcy wprowadzają szereg mniejszych innowacji.

Kampanię można ukończyć w kooperacji dla maksymalnie czterech osób. Koledzy mogą w dowolnej chwili dołączać i opuszczać rozgrywkę, a podczas zabawy tytuł korzysta z „bitew” na wzór Forza Horizon 2.

Opcja projektowania pozwala własnoręcznie tworzyć imprezy w otwartym świecie, określając nie tylko warunki i tryby, ale także trasę przejazdu.

Co więcej, to gracz wciela się teraz w dyrektora festiwalu Horizon - nie jest już tylko zawodnikiem. Możemy „rekrutować” profile sztucznej inteligencji - Drivatary - podpisywać „kontrakty” ze stacjami radiowymi i rozszerzać działalność na nowe tereny.

W trybie wieloosobowym możemy filtrować style imprez, by wybierać opcje rozgrywki, które najbardziej nas interesują.

Deweloperzy z odpowiedzialnego za prace studia Playground Games szykują cotygodniowe aktualizacje, ze specjalnymi samochodami do wygrania.

Do tego opcja zmiany sygnału dźwiękowego. Użycie klaksonu może skłonić innych kierowców do dołączenia do naszego „konwoju” w drodze na start kolejnego wyścigu.

Możemy też odblokować specjalny widok z lotu ptaka - z „drona”. Ten przyda się zwłaszcza do nagrywania filmików i wykonywania zrzutów z ekranu.

Powraca dom aukcyjny, do sprzedawania posiadanych aut innym graczom. Ten element serii pojawił się ostatnio w Forza Motorsport 4 z 2011 roku.

Koledzy z brytyjskiej redakcji wskazują także na to, że wirtualna Australia oferuje bardziej zróżnicowane krajobrazy niż Kolorado (Horizon 1) czy Europa Południowa (Horizon 2).

Forza Horizon 3 ukaże się 27 września.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami