Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forza Horizon 4 pojawi się na targach E3

Oficjalne informacje.

Kolejna część cyklu wyścigowych gier oferujących otwarty świat, Forza Horizon 4, zostanie zapowiedziana na tegorocznych targach E3 - wynika z wypowiedzi Fernandy Delgado, szefowej portugalskiego i hiszpańskiego oddziału Xboksa.

- Kolejne odsłony serii ukazują się cyklicznie i jeśli jesteś miłośnikiem marki, wiesz, czego się spodziewać - mówi Delgado w rozmowie z dziennikarzami serwisu Gamereactor. - Jest wiele spekulacji na temat miejsca akcji Forza Horizon 4. Wszystko ujawnimy w swoim czasie, na E3 - dodała (dzięki, Eurogamer.pt).

Poprzednia odsłona cyklu zadebiutowała w 2016 roku, a rok później - Forza Motorsport 7. Premiera Forzy Horizon 4 w bieżącym roku wydaje się więc naturalnym rozwiązaniem. Miłośnicy serii spekulują, że tym razem pościgamy się w jednym z krajów Azji, bądź w Norwegii.

W produkcji rywalizujemy z tak zwanymi Drivatarami - sztuczną inteligencją reprezentującą innych graczy

O powstaniu czwartej odsłony cyklu dowiedzieliśmy się jeszcze w styczniu, kiedy produkcję oceniła brazylijska organizacja przyznająca kategorie wiekowe grom.

Forza Horizon to zręcznościowy spin-off cyklu Forza Motorsport. Trzecia część zaoferowała dwa razy większą przestrzeń niż poprzedniczka, przenosząc gracza do Australii.

W produkcji bierzemy udział w dziesiątkach wyścigów, a także podejmujemy się licznych pobocznych aktywności w rozległym świecie. Sukcesy pozwalają rozbudowywać festiwal o nowe sekcje, które odblokowują kolejne wyzwania.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi opcji ustawień stopnia trudności, swoich sił mogą spróbować zarówno laicy, jak i doświadczeni kierowcy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Forza Horizon 3

Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze