Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Błędna wersja Forza Horizon 3 trafiła do graczy na PC

Mogą ucierpieć zapisy.

Forza Horizon 3 została zaktualizowana o wsparcie dla nowych dodatków DLC, choć część graczy na PC zaskoczyła informacja o konieczności pobrania od podstaw całej gry - 53 GB danych.

Jak się okazuje, ktoś po stronie wydawcy popełnił błąd i udostępnił rozwojową wersję deweloperską, zawierającą między innymi wzmianki o samochodach, których jeszcze nie zapowiedziano.

Car Mechanic Simulator. Chyba.

Przedstawiciele studia Turn 10 zapewniają na oficjalnym forum dyskusyjnym, że problem został już rozwiązany i grę można ponownie włączyć, bez obaw o utratę danych.

Problem mają jedynie osoby, które zdążyły pobrać deweloperskie wydanie Forza Horizon 3. Tacy gracze muszą usunąć błędne pliki i... ściągnąć grę od nowa.

„Posiadacze FH3 z wersją kończącą się na .37.2 powinni natychmiast usunąć tytuł i zainstalować go od nowa. Poprawna wersja powinna kończyć się na .35.2" - wyjaśniają deweloperzy.

Jeśli rozpoczęliśmy nową grę w wersji .37.2, zapisy nie będą niestety działały na .35.2.

Warto przypomnieć, że ostatni zestaw samochodów - Rockstar Car Pack - ukazał się wczoraj jako samodzielne DLC lub część przepustki, wprowadzając między innymi BMW i8, Volvo V60 Polestar, Radical RXC Turbo czy Nissana Skyline GTS-R (R31).

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły