Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Samochody Hot Wheels w kolejnym dodatku do Forza Horizon 3

Dziewięć aut, triki i nietypowe tory.

Microsoft ogłosił, że 9 maja na PC oraz konsoli Xbox One zadebiutuje Hot Wheels - drugie rozszerzenie do gry wyścigowej Forza Horizon 3.

Pakiet wejdzie w skład wycenionej na 162 zł przepustki rozszerzającej (zawierającej też poprzedni dodatek - Blizzard Mountain). DLC kupimy również osobno za 19,99 dolarów. Nie podano jednak ceny w złotówkach.

Słynne zabawkowe auta pojawią się w Forza Horizon 3

Rozszerzenie zaoferuje tytułowe zabawkowe samochody, choć oczywiście w normalnych wymiarach. Gracze zasiądą za kółkami dziewięciu nowych wozów - między innymi Twin Mill, Rip Rod, Bon Shaker i Ford Mustang.

DLC wprowadzi też kolejną lokację na wybrzeżu Australii - sześć wysp połączonych zbudowanymi w powietrzu torami Hot Wheels. Te ostatnie złożą się z licznych pętli, ostrych zakrętów i wyskoczni, które wykorzystamy do wykonywania efektownych sztuczek.

Triki są motywem przewodnim przygotowywanej kampanii, w której weźmiemy udział w serii zawodów, wydarzeń i imprez. Celem zmagań jest wywalczenie sobie prawa do rywalizacji na trasie Goliath.

Cover image for YouTube video

Twórcy szykują też specjalną opcję pozwalającą modyfikować poszczególne tory. Projektami następnie podzielimy się ze znajomymi.

Do tego Playground Arena - tryb, w którym, wraz z innymi graczami sprawdzimy swoje umiejętności w wykonywaniu sztuczek. Nie zabraknie oczywiście 28 dodatkowych osiągnięć - łącznie 500 punktów.

Poniżej zaś spis wszystkich wprowadzanych samochodów:

  • 1969 Hot Wheels Twin Mill
  • 2011 Hot Wheels Bone Shaker
  • 2012 Hot Wheels Rip Rod
  • 2005 Hot Wheels Ford Mustang
  • 2016 Jeep Trailcat
  • 2016 Zenvo ST1
  • 2007 Toyota Hilux Arctic Trucks AT38
  • 2010 Pagani Zonda R
  • 1972 Chrysler VH Valiant Charger R/T E49

„Beztroskie łamanie przepisów na australijskich szosach i budowanie wielkiego festiwalu motoryzacyjnego sprawiają mnóstwo przyjemności. Mamy do czynienia z najlepszą odsłoną świetnej serii” - pisał Łukasz w recenzji podstawowej wersji gry Forza Horizon 3.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Forza Horizon 3

Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze