Otwarte testy Battlefield 1 z problemami przez awarie serwerów

Nie najlepszy start.

Wczoraj rozpoczęły się otwarte testy trybu wieloosobowego strzelanki Battlefield 1, lecz nie wszystko poszło zgodnie z planem, głównie przez problemy z działaniem serwerów.

Infrastruktura ugięła się wieczorem i pozostawała niedostępna przez niemal dziesięć godzin, wracając do stabilniejszego działania dopiero nad ranem.

Źródłem problemów jest podobno zmasowany atak DDoS. Do „natarcia” przyznała się grupa, która już w przeszłości obierała sobie za cel gry wideo - ostatnio na przykład World of Warcraft: Legion.

Electronic Arts pozostało odpowiadanie na Twitterze na wpisy zdenerwowanych graczy, przez godziny wpatrujących się w ekran z napisem „Failed to connect to EA Online”.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

1
Ups

„Myślałem, że Pokemon Go miało problemy z serwerami, ale włączyłem betę Battlefield 1. Nie byłem na to gotowy” - napisał jeden z fanów.

Teraz infrastruktura powinna działać już stabilniej, choć nadal mogą zdarzać się problemy z połączeniem z EA Online, ale także usterki już podczas meczów.

Wiele osób apeluje do Electronic Arts o stosowne rozszerzeniu czasu testów, które miały standardowo zakończyć się 8 września. Wydawca jeszcze nie odpowiedział.

Pełna wersja gry Battlefield 1 ukaże się 21 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami