Overwatch z trybem inspirowanym futbolem i Rocket League

Dodatki z okazji Olimpiady.

Futbolucio to nowy tryb rozgrywki w Overwatch. Będzie dostępny tylko do 22 sierpnia - wprowadzony został w ramach okazjonalnej aktualizacji z okazji igrzysk olimpijskich w Brazylii.

Reguły zabawy przypominają zasady gry Rocket League. Dwie trzyosobowe drużyny rywalizują na zamkniętym boisku o kontrolę nad wielką, trudną do opanowania piłką.

Każdy zawodnik wciela się w Lucio i może używać wyłącznie uderzenia lub strzału alternatywnego, czyli fali dźwiękowej odpychającej piłkę.

Zgodnie z wczorajszymi doniesieniami, nowa aktualizacja Overwatch wprowadziła także olimpijskie skórki postaci dostępne w specjalnych skrzynkach.

Stylizowane na stroje sportowców skórki otrzymali Zaria, Lucio oraz Smuga. Kilku innych bohaterów doczekało się bardziej tradycyjnych skinów. Gracze mogą też zdobyć dodatkowe linie dialogowe, graffiti i inne dodatki.

Udostępnionych przedmiotów nie można zakupić za zgromadzone wcześniej kredyty. Okazjonalne skrzynki można zdobyć do 22 sierpnia. Ich zawartość pozostanie oczywiście z właścicielami na stałe.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami