Elite: Dangerous szykuje się na inwazję obcych?

Gracze badają wskazówki.

Gracze Elite: Dangerous zapewniają, że znaleźli wskazówki sugerujące rychłą inwazję agresywnych kosmitów w uniwersum produkcji - Thargoidów.

Nieprzyjemne, inteligentne insekty powinny być bardzo dobrze znane wszystkim fanom klasycznych odsłon serii, lecz - jak na razie - nie pojawiły się w najnowszej części.

Teraz jednak gracze w bezmiarze kosmosu odkryli tajemnicze sondy. Te po zeskanowaniu na krótki moment unieruchamiają statek skanującego, emitując także dziwny dźwięk.

Poniżej wideo dokumentujące jedną z takich sytuacji:

Społeczność graczy ruszyła do akcji, analizując dziwny puls. Spektrogram wygląda co najmniej interesująco. Trudno tu o oczywiste potwierdzenie Thargoidów, ale gracze zapewniają, że to najbardziej prawdopodobna opcja.

1
Dźwięk sondy

„Niech zacznie się gra! Obserwowanie niektórych wniosków jest interesujące” - napisał przedstawiciel odpowiedzialnego za prace studia Frontier w serwisie Reddit.

W poprzednich odsłonach serii Thargoidzi byli agresywną rasą dużych insektów, przybywającą spoza znanej galaktyki. Tak przedstawiono ich statek w Frontier: First Encounters z 1995 roku.

3

Fani Elite: Dangerous poszukują tej rasy już od premiery gry w grudniu 2014 roku. Jest nawet specjalna strona internetowa - Cannonn Research - dedykowana badaniom.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami