Wysyłanie kompanów do miast - mod do Skyrima

Możliwość wysłania kompana do dowolnego miasta zamiast do domu.  

Mechanizm, który pierwotnie ukazał się w Fallout 4, wraca ze wsteczną kompatybilnością do poprzednich gier Bethesdy. Tym razem będziemy mogli wysłać naszych kompanów do dowolnego miasta na mapie Skyrim. Członek naszej drużyny nie musi już więcej wracać do naszego domu, a odpocząć może w jednej z wielu tawern popijając piwko i snuć opowieści o naszych przygodach. Przynajmniej do momentu aż postanowimy, że musi iść z nami dalej.

Aby wysłać naszego kompana do miasta, wystarczy że przeprowadzimy dialog. Nowa opcja rozmowy daje nam dostęp do wszystkich, nawet nieodkrytych miast prowincji Skyrim. Kiedy nasz partner w podróży wyruszy w drogę do wyznaczonego miasta, oddzielając się od nas, zostanie oznaczony przez grę jako „istotny” i nie może zostać zabity przez potwory lub bandytów. Jak pisze autor moda - kompani potrafią być skończonymi kretynami i dają się co chwile zabić.

Do miasta wysłać możemy do pięciu kompanów. Oczywiście każdy może zostać wysłany gdzie indziej. Mod to także duża kompatybilność współpracy z innymi modyfikacjami systemu kompanów. Obsługuje nawet nowo dodane postaci i mody zmieniające całkowicie system kompanów. Jedynym minusem jest fakt, że nowi kompani z własnymi ścieżkami audio z modów nie będą potrafili odpowiedzieć na głos, na rozkaz wyruszenia do miasta.

Spis treści

 1. Wersja moda
 2. Zawartość moda
 3. Czego potrzebujesz - wymagania
 4. Pliki i instalacja
 5. Informacje dodatkowe
 6. Autor
001

1. Wersja moda

1.0.0 (stan na 07.07.2016)

2. Zawartość moda

 • Możliwość wysłania do pięciu kompanów do dowolnego, nawet nieodkrytego, miasta.

3. Czego potrzebujesz

Do poprawnej instalacji i działania moda potrzebujesz:

4. Pliki i instalacja

Pamiętaj, że instalowanie modów to ingerowanie w pliki gry. Często wprowadzamy nieodwracalne zmiany, które mogą popsuć nam grę. Wszelkie modyfikacje stosujemy na własną odpowiedzialność. Upewnij się przed instalowaniem moda, że utworzyłeś kopię zapasową plików i zapisów gry (save'ów) - gdyby coś poszło nie tak.

 1. Na stronie moda wejdź w zakładkę „FILES”.
 2. Wybierz „DOWNLOAD WITH MANAGER”.
 3. Pobierz i aktywuj mod w menadżerze.
 4. Koniec. Mod został zainstalowany poprawnie.

5. Informacje dodatkowe

Aby wysłać kompana do miasta należy z nim porozmawiać, wybrać opcję dialogową „Wait for me in…”, a następnie wybrać miasto do któego ma się udać.

6. Autor

NortHare
Strona moda.

Powrót do spisu treści: Mody do Skyrima - kompletna baza aktualnych modyfikacji

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami