Drugie darmowe DLC do The Division ukaże się 24 maja

Nowy Najazd i cele dodatkowe.

Ubisoft ujawnił szczegóły kolejnego dużego rozszerzenia do sieciowego The Division. Konflikt ukaże się 24 maja na PC, PlayStation 4, Xbox One. DLC będzie dostępne za darmo.

1

Jedną z największych nowości jest kolejny Najazd - Czyste Niebo. Gracze wybiorą się na Rondo Kolumba, gdzie Rikersi obsadzili opuszczone przez LMB tereny przeciwlotnicze. Zadaniem agentów jest odbicie miejscówki i odzyskanie kontroli nad strefą powietrzną.

Kolejną nowinką są polowania na przywódców wrogich frakcji. Oficer przebywający w bazie głównej wyznacza cel, opisuje jego wygląd i poziom. Gracze mają określony czas na eliminację.

Więcej emocji pojawi się w Strefie Mroku. Podczas ewakuacji ekwipunku inni agenci będą mogli go przejąć, odcinając linę i broniąc się do przybycia własnego transportu. Konflikt wprowadzi też nowe zestawy broni.

To ostatnie darmowe rozszerzenie do The Division. Pierwszy płatny dodatek - Podziemie - ukaże się w czerwcu. Gracze będą mogli zwiedzić korytarze i tunele metra zlokalizowane pod miastem.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami