Uncharted 4 - Rozdział 22: Kres złodzieja

Nate staje oko w oko z Rafe w walce na szable.

Drake po odnalezieniu statku Avery'ego, dostaje się do jego środka. Na miejscu zastaje ogromny skarb oraz ledwo żywego brata. Niestety wszystko to okazuje się pułapka, w efekcie, której Nathan musi stoczyć walkę na śmierć i życie z Rafem.

Rozpoczynając rozdział idź na wprost po podeście następnie skocz z niego przed siebie i podpłyń do statku. Po chwili zobaczysz wybuch w dziobie. Dopłyń do niego i dostań się do środka w miejscu, które przed chwilą eksplodowało.

Wbiegnij na górę po zarwanej podłodze, skręć w lewo przez drzwi by stanąć na głównym pokładzie. Z lewej strony zobaczysz dziurę w podłodze i buchające z niej płomienie. Skocz przez nią a dostaniesz się pod pokład.

Idź jedyną dostępną ścieżką prowadzącą w prawo między skarbami. Przed sobą zobaczysz klapę pełniącą rolę drzwi. Otwórz ją (∆). Obejrzyj film.

Teraz stoisz oko w oko z uzbrojonym w szable Rafem. Musisz unikać jego ataków, gdy zadaje cios zamachując się od twojej lewej strony wciskaj (∆), gdy od prawej (○). Kombinacja, która zapewni ci przeżycie w pierwszej fazie walki to: (∆), (○), (∆), (○), (∆), (○), (∆). Obejrzyj krótką animację.

uncharted4069
W momencie gdy na ekranie pojawi się dany klawisz, prędko go wciśnij

W drugiej fazie walki musisz kilkukrotnie szybko wcisnąć (∆), gdy pojawi się jego symbol na ekranie. Obejrzyj filmik, a potem walcz już szablą z oszalałym przeciwnikiem. Ponownie tak jak wcześniej, gdy cios będzie wyprowadzał z twojej lewej strony wciskaj (∆), gdy z prawej (○). W momencie, gdy na ekranie pojawi się symbol □u, wciśnij (□) uderzając Rafe pięścią.

Podobnie postępuj w kolejnych fazach walki. Paruj ciosy i zadawaj uderzenia pięścią (□). Rafe nie zmieni systemu walki i można łatwo przewidzieć jego ciosy. Pamiętaj, że otrzymanie 2-3 ciosów nie skończy się twoją śmiercią. W momentach, gdy skrzyżujecie klingi, pojawi się znak trójkąta, dynamicznie wciskaj wtedy adekwatny przycisk.

W ostatnim etapie walki Sam poda ci inną szable, chwyć ją (∆). Odpieraj ataki Rafe wciskając (∆) i (○) a na samym końcu wciśnij (∆), gdy Nate zwali skarb na głowę napastnika ostatecznie go pokonując.

Po dłuższym filmiku, wydostaniesz się ze statku. Znajdziesz się w wodzie, płyń przed siebie. Gdy maszt zawali się wam na głowę, Nate samodzielnie zanurkuje. Przepłyń kilka metrów i wynurz się (X). Płyń do wyjścia i obejrzyj film kończący grę.

Następnie: Uncharted 4 - Epilog: zakończenie gry

Powrót do spisu treści: Uncharted 4 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik i opis przejścia

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami