Otwarte testy strzelanki Overwatch wydłużone o jeden dzień

Do 10 maja.

Deweloperzy z Blizzarda postanowili wydłużyć o jeden dzień trwającą otwartą betę nastawionej na zabawę sieciową strzelanki Overwatch.

01

Testy, które miały zakończyć się jutro, potrwają do godziny 19:00 we wtorek (10 maja), o czym poinformowano we wpisie opublikowanym na forum usługi Battle.net.

W produkcji bierzemy udział w potyczkach dwóch sześcioosobowych drużyn. Dokładne cele rozgrywki są zależne od mapy. Wśród dostępnych zadań znalazły się między innymi przejmowanie punktów kontrolnych oraz eskorta pojazdu.

Do wyboru jest kilka postaci, każda zaś dysponuje unikalnymi dla siebie zdolnościami i umiejętnościami. Przykładowo wyposażony w łuk Hanzo wyróżnia się zręcznością, zaś Reinhardt stawia na siłę.

Mimo ze gra koncentruje się na zmaganiach sieciowych, twórcy położyli nacisk na warstwę fabularną. Akcja osadzona jest w przyszłości, a gracze wcielają się w członków stojącej na straży pokoju tytułowej grupy Overwatch.

Zobacz: Overwatch - Poradnik, Solucja

Blizzard przygotował też dodatkowe animacje i komiksy, które rozszerzają przedstawioną w produkcji historię.

Pełna wersja strzelanki zadebiutuje 24 maja na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Zawierać ma te same postacie, mapy i tryby, które dostępne są w otwartej becie.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami