Gears of War 4: Ultimate Edition pozwoli szybciej zacząć zabawę

Jest też season pass.

W oficjalnym sklepie Microsoftu pojawiła się opcja zakupu Gears of War 4 w wydaniu Ultimate Edition, oferującym możliwość szybszego przystąpienia do rozgrywki.

1

Jak wynika z opisu, specjalna edycja „pozwoli na pobranie i wypróbowanie gry już w piątek 7 października”, czyli cztery dni przed premierą tytułu na Xbox One.

Ultimate Edition wyceniono na imponujące 360 złotych, ale jednym z elementów zestawu jest również przepustka sezonowa, dostępna także osobno (nie podano jeszcze ceny).

Season pass to między innymi pięć przedmiotów do pobrania, wchodzących w skład Pakietu Retro VIP (skórka postaci Retro JD, skórki broni Retro miażdżyciel i Retro dropszot, emblemat Retro JD oraz nagroda Retro JD dla dodatkowych PD).

Do tego stały dostęp do ponad 24 map z DLC (po dwie mapy co miesiąc, przez rok), by móc rozgrywać prywatne mecze na dedykowanych serwerach.

Jak wiemy już od jakiegoś czasu, wszystkie lokacje w Gears of War 4 będą darmowe, ale nie w trybie rozgrywki prywatnej ze znajomymi. Aby pobiegać po nowych mapach w kameralnym gronie, wymagany będzie zakup DLC. Wystarczy jednak, gdy zrobi to jedna osoba z grupy znajomych.

Przepustka sezonowa to także dostęp do ekskluzywnej playlisty „wczesnego dostępu”, co pozwoli na przedpremierowe zapoznanie się z nadchodzącymi trybami, mapami i wariantami.

Listę zamyka sześć pakietów Gear, odblokowujących wyjątkowe skórki postaci i broni, wyposażenie i umiejętności oraz nagrody, oferujące dodatkowe punkty doświadczenia.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami