Ubisoft łata kolejny poważny błąd w The Division

Trwa naprawianie.

Ubisoft wygrał ważną bitwę z błędami i oszustami w sieciowej strzelance The Division, ale wojna trwa - zwłaszcza na PC, gdzie problemów nadal nie brakuje.

1

Wczoraj wieczorem na serwerach pojawiła się mała aktualizacja, uniemożliwiająca pomnażanie efektów niektórych talentów poprzez szybkie przełączanie broni. W ten sposób można było podnieść obrażenia do niebotycznych wartości.

Jak czytamy na oficjalnym forum dyskusyjnym gry:

 • „Usunięto błąd, który umożliwiał dodawanie efektów Talentów poprzez szybkie zmienianie aktywnej broni. To powinno także rozwiązać ostatnią niestabilność serwerów, wywołaną wzrostem ruchu generowanego przez ten błąd.”
 • Wczoraj, nieco wcześniej, opublikowano także inną łatkę, której celem było zmodyfikowanie potyczki w pierwszej misji typu Najazd - ostatniego bossa mogliśmy pokonać tylko za pomocą C4.

  Gracze odkryli podobno nową metodę na proste i szybkie pokonanie Falcon Lost. Tym razem mowa o „oszukaniu” postaci niezależnych, by wrogowi sami zabili kluczowego przeciwnika. Obecnie brak jednak dowodów na działanie tego sposobu.

  Ostatnie 24 godziny były więc kolejnym rozdziałem w opowieści o trudnych losach The Division i próbach załatania błędów. Najgorzej jest w przypadku wersji PC, gdzie gracze narzekają na rosnącą liczbę „klasycznych” oszustów, korzystających z zewnętrznego oprogramowania.

  Reklama

  Powiązane materiały

  Na stronie

  Komentarze (9)

  Komentarze zostały zamknięte.

  Ukryj komentarze z niską oceną
  Sortuj:
  Wątki z odpowiedziami