Nowy zwiastun The Division prezentuje Najazdy

Duża, darmowa aktualizacja.

Ubisoft opublikował kolejny zwiastun sieciowego The Division, przedstawiający nowości debiutujące wraz z darmową aktualizacją Najazdy.

1

Głównym punktem programu będą najazdy, czyli popularne raidy znane z innych gier sieciowych.

Pierwszym najazdem będzie misja „Zaginieni w akcji”. Gracze wyruszą na teren oczyszczalni ścieków WarrenGate, kontrolowanej przez frakcję Last Man Battalion. Głównym zadaniem jest przejęcie kontroli nad obiektem oraz odnalezienie zaginionej drużyny.

W rozgrywce wezmą udział gracze na 30. poziomie doświadczenia. Tryb jest przygotowany dla czterech użytkowników wyposażonych w zaawansowaną broń.

Jedną z nagród za uczestnictwo w najazdach będą specjalne zestawy uzbrojenia. Uzbieranie całego kompletu zaowocuje dodatkowymi właściwościami ekwipunku. Pojawi się również możliwość wymiany przedmiotów z członkami grupy.

Aktualizacja wprowadzi także zrzuty uzbrojenia bezpośrednio w Strefie Mroku oraz dzienne i tygodniowe zadania.

Dodatek zadebiutuje 12 kwietnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Oprócz Najazdów, w The Division pojawi się jeszcze jedno darmowe rozszerzenie, dodające raid na terenie Columbus Circle, a także kolejne opcje w Mrocznej Strefie.

W czerwcu zadebiutuje natomiast pierwsze płatne DLC - Podziemie. Gracze będą mogli zwiedzić korytarze i tunele metra. Łącznie zaplanowano trzy dodatki, które ukażą się do końca roku.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami