Ubisoft zacznie banować oszustów w The Division na stałe

Tylko na PC.

Już testy beta sieciowej strzelanki The Division podkreśliły pewne problemy z oszustami psującymi zabawę innym osobom, a niedoróbki tego typu trafiły do pełnej wersji produkcji.

1

Teraz deweloperzy z odpowiedzialnego za prace Massive Entertainment potwierdzili podczas transmisji na żywo, że zamierzają aktywnie zająć się problemem. Tylko na PC - na konsolach nie ma obecnie podobnych kłopotów.

Jak wyjaśniał Yannick Banchereau, zajmujący się kontaktami ze społecznością, nowy system postawi na zasadę „do dwóch razy sztuka”. Pierwsze wykroczenie poskutkuje trzydniowym zawieszeniem konta, bez ostrzeżenia.

Jeśli dany gracz będzie nadal oszukiwał, utraci dostęp do The Division na stałe.

- Nie zamierzamy udawać, że jesteśmy w stu procentach zadowoleni z sytuacji - mówił. - Pracujemy nad tym i w przyszłości gotowe powinny być lepsze rozwiązania. Wyłapujemy sporo osób, więc nie można powiedzieć, że nic nie robimy, ale zawsze może być lepiej.

Nowe „rozporządzenia” wejdą w życie razem ze sporą aktualizacją, zaplanowaną na 12 kwietnia. Wtedy też Ubisoft wprowadzi ułatwienia w zgłaszaniu podejrzanych użytkowników.

Banchereau przyznaje jednocześnie, że wiele z otrzymywanych obecnie raportów wynika po prostu ze znacznie lepszego wyposażenia u przeciwnika.

- Nie chcę negować problemu czy mówić, że się mylicie - dodał. - Chcę tylko powiedzieć, że jeśli zgłaszacie oszusta i nie widzicie reakcji z naszej strony, jest możliwe, że to wcale nie był oszust.

Więcej na temat nowości w przyszłej aktualizacji - wprowadzającej między innymi pierwszy raid - znaleźć można w naszej wcześniejszej wiadomości.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami