The Division - Misje poboczne, cz. 11 (Turtle Bay)

Zadania dodatkowe - Zlecenie: Sierżant Belden, Ratunek: Cywile z Turtle Bay, Zrzut: Zasoby medyczne w Turtle Bay, Zaginiona osoba: Bernard Gamble, cz. 1-4.

Poniżej znajdziesz opis zadań występujących w dystrykcie Turtle Bay. Liczba z poprzedzającą ją znakiem „#" oznacza dany numer na mapie i odnosi się do miejsca rozpoczęcia danej misji pobocznej - np. „#2" oznacza miejsce rozpoczęcia zadania w punkcie „2" na mapie. Misje poboczne pojawiają się na mapie po rozmowie z oficerem JTF stacjonującym w kryjówce danego dystryktu.

mapa_poboczne11

Mapę możesz powiększyć lub pobrać na dysk.

#1 Zlecenie: Sierżant Belden

Aby rozpocząć tę misję poboczną udaj się do punktu #1 na mapie w dystrykcie Turtle Bay. Twoim celem będzie wyeliminowanie tytułowego sierżanta Beldena, ale dopiero po uporaniu się z dwoma jego zastępcami.

d079

Udaj się do wskazanego przez znacznik budynku i rozpocznij walkę z pierwszym zastępcą. Jak zwykle najpierw rozpraw się ze słabszymi rywalami, a potem przystąp do walki z silniejszym przeciwnikiem. Warto ostrzelać jego plecak (obrazek powyżej), co spowoduje porażenie prądem i ułatwi ci eliminację rywala. Identycznie możesz postąpić w przypadku drugiego zastępcy.

d080

Sam Belden przebywa w nieco oddalonym budynku, gdzie towarzyszy mu kilku ludzi. Jeśli chcesz się szybko z nimi rozprawić, to skorzystaj z granatów (obrazek powyżej) - w ten sposób będziesz w stanie zadawać obrażenia wszystkim rywalom w pomieszczeniu. Samego Belden najlepiej ostrzeliwać w głowę z dystansu.

#2 Ratunek: Cywile z Turtle Bay

W celu rozpoczęcia tego zadania dodatkowego udaj się do punktu #2 na mapie w dystrykcie Turtle Bay. Skorzystaj ze schodów, aby dostać się na stację metra, gdzie będziesz musiał uwolnić przetrzymywanych cywili. Po dotarciu na miejsce zejdź na niżej położony peron i rozpraw się z pierwszą grupą przeciwników.

d075

Następnie zejdź po schodach na jeszcze niższe piętro, gdzie czeka cię pojedynek z następną grupą rywali. Kiedy się z nimi uporasz podejdź do zamkniętego przejścia z prawej (obrazek powyżej), skorzystaj z konsoli i otwórz bramę. W ten sposób uwolnisz cywilów i ukończysz misję.

#3 Zrzut: Zasoby medyczne w Turtle Bay

W celu rozpoczęcia tego zadania dodatkowego udaj się do punktu #3 na mapie w dystrykcie Turtle Bay. Twoim celem będzie osłanianie po kolei czterech punktów z zaopatrzeniem, które będą atakowane przez wrogów.

d076

Pierwszy z nich znajduje się na dachu okolicznego budynku, na który dostaniesz się korzystając z liny (obrazek powyżej). Pozostałe punkty znajdują się już na ziemi, więc po obronie pierwszego punktu zejdź na ulicę i kieruj się do następnych wskazywanych przez znaczniki. Musisz uważać zwłaszcza na inżynierów rozstawiających wieżyczki - staraj się ich eliminować, jak najszybciej ostrzeliwując ich głowy i plecaki.

#4 Zaginiona osoba: Bernard Gamble, cz. 1-4

W celu rozpoczęcia tego zadania dodatkowego udaj się do punktu #4 na mapie w dystrykcie Turtle Bay. Jak zwykle twoim celem będzie odnalezienie kilku urządzeń typu ECHO, dzięki którym możesz odtworzyć przeszłość poszukiwanej osoby.

d077

Aby dostać się do pierwszego z poszukiwanych przedmiotów udaj się w stronę znacznika. Okaże się, że ECHO znajduje się na dachu budynku, na który dostaniesz się wchodząc z zaułka na rusztowanie po drabinie (obrazek powyżej). Wdrap się na wskazany dach, wejdź w interakcję z ECHO i przyjrzyj się scence, która się wyświetli. W tym momencie rozpocznie się druga część misji, a kolejny punkt pojawi się na południu. Wejdź do budynku z liczbą 86 i sprawdź ECHO leżące na ziemi przy windzie.

d078

Następnie udaj się do pobliskiego zaułka, gdzie znajdziesz kolejne ECHO. Tym razem scenka jest nieco bardziej rozległa - oprócz wojskowych ostrzeliwujących przy wejściu, skieruj się na górę budynku, gdzie na końcu korytarza znajdziesz wspomnienie związane z Bernardem (obrazek powyżej) wyskakującym przez okno. Zejdź na dół i skieruj się do wskazanego budynku. Załatw kilku przestępców i zlokalizuj drzwi, za którymi znajdziesz Bernarda.

Następnie: The Division - Misje poboczne, cz. 12 (Midtown East)

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami