Szczegóły tegorocznego turnieju The International w Dota 2

Odbędzie się w sierpniu.

Przedstawiciele firmy Valve ujawnili szczegóły na temat tegorocznej edycji The International - turnieju rozgrywanego w Dota 2. Impreza odbędzie się w dniach 9-13 sierpnia.

01

Tradycyjnie najlepsi gracze popularnej produkcji typu MOBA zmierzą się ze sobą w amerykańskim Seattle. Zmagania toczyć się będą na terenie obiektu zwanego KeyAreną.

Turniej poprzedzony zostanie kwalifikacjami. Pierwsze odbędą się 21 czerwca, natomiast 24 czerwca rozpoczną się eliminacje krajowe.

Rozgrywki będzie można śledzić na żywo, ale za tę przyjemność przyjdzie dosyć sporo zapłacić. Dostępne mają być dwa rodzaje biletów - na cztery pierwsze i dwa ostatnie dni imprezy. Wyceniono je odpowiednio na 75 i 100 dolarów (ok. 280 zł i 373 zł).

Aby obejrzeć wszystkie zmagania, trzeba będzie więc zapłacić 175 dolarów, a więc około 653 zł. Sprzedaż wejściówek rozpocznie się w najbliższy czwartek, 7 kwietnia.

Dla kibiców przygotowano niespodzianki - w każdym kolejnym meczu rozdawane będą wirtualne przedmioty do wykorzystania w trakcie zabawy w Dota 2.

The International jest jednym z największych turniejów e-sportowych. W ubiegłorocznej edycji pula nagród wynosiła 18 milionów dolarów, co było rekordową kwotą.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami