The Division - Misja fabularna: Samouczek

Rozpoczynamy przygodę z zaznajomieniem się z podstawami gry.

Zaczynasz na ulicy w dystrykcie Brooklyn. Zacznij od określenia wyglądu swojego agenta. W menu na górze możesz wybierać poszczególne elementy związane z twarzą (ogólne, włosy, znaki szczególne itd.). Kiedy skończysz tworzyć wygląd postaci twoim pierwszym celem będzie nauczenie się korzystania z osłon oferowanych przez różne elementy otoczenia.

000

Podejdź do kamiennego bloku na środku ulicy (obrazek powyżej) i przywrzyj do niego wciskając klawisz odpowiedzialny za ukrycie się (zostanie wyświetlony na ekranie). Następnie wyceluj z broni głównej i oddaj kilka strzałów, po czym zmień karabin na pistolet i również strzel kilka razy.

001

Kolejnym krokiem będzie dotarcie do kryjówki Plymouth Rock, gdzie oczekuje na ciebie JTF. Miejsce kryjówki jest zaznaczone na mapie, natomiast na ekranie i mini mapie wskazują ją żółty znacznik. Zanim do niej wyruszysz możesz rzucić okiem na mini mapę, gdzie widoczny jest niebieski kwadra z literką „i". Jeśli skręcisz w uliczkę z prawej, to dowiesz się, że oznaczają one skrzynie (obrazek powyżej), w których możesz uzupełniać zapasy.

002

Wyrusz w stronę żółtego wskaźnika. Po kilkuset metrach trafisz w pobliże domu (obrazek powyżej). Wejdź do niego i przeskocz przez przeszkodę na twojej drodze (wciśnij klawisz, który wyświetli się w lewym dolnym narożniku). Następnie wejdź po schodach na górę i przejdź przez drzwi z lewej, dzięki czemu dotrzesz do kryjówki i zarazem bezpiecznej strefy. Podejdź do białych drzwi z prawej i obejrzyj scenkę z agentką Faye Lau.

003

Kiedy skończysz podejdź do laptopa z lewej (obrazek powyżej) i z dostępnych umiejętności związanych z drzewkami, wybierz jedną.

  • Impuls (drzewko medyczne) - wysyła impuls pokazujący na mini mapie pobliskich wrogów i sojuszników, nawet jeśli są za ścianą.
  • Ładunek przylepny (techniczne) - wystrzeliwujesz ładunek przyklejający się do ściany, który można zdalnie zdetonować.
  • Tarcza balistyczna (ochrona) - pochłania uszkodzenia, ale w trakcie korzystania z niej możesz używać tylko broni bocznej.

Kiedy skończysz przypisz ją do klawisza szybkiego wyboru.

Następnie: The Division - Misja: Odbijanie Brooklynu

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami