Xbox One z czasową wyłącznością na dodatki do The Division

PC i PS4 poczeka 30 dni.

Ubisoft potwierdził oficjalnie, że dwa z trzech pierwszych rozszerzeń do sieciowej strzelanki The Division trafią 30 dni wcześniej na Xbox One.

Doniesienia na ten temat pojawiły się już w ubiegłym miesiącu, ujawnione przez pracowników sieci sklepów GameStop w specjalnym materiale wideo. Wydawcy gry zabrał głos dopiero wczoraj.

Przepustka sezonowa The Division obejmie trzy większe rozszerzenia, sprzedawane także osobno. Pierwszy dodatek - Podziemie (ang. Underground) - wprowadzi „nowe, nieodkryte rejony Nowego Jorku”, czyli opanowane przez wrogie frakcje tunele metra.

W kolejnym DLC z czasową wyłącznością dla Xbox One - Przetrwanie (ang. Survival) - gracze „będą musieli przetrwać jak najdłużej w nieprzyjaznym środowisku”, cokolwiek może to oznaczać.

Podziemie debiutuje w czerwcu, a Przetrwanie - latem. W planach jest jeszcze tajemniczy dodatek Ostatni Bastion (Last Stand), już bez przewagi dla posiadaczy sprzętu Microsoftu.

Taka umowa marketingowa przypomina nieco serię Call of Duty, gdzie także jedna z konsol posiada miesiąc wyłączności na wydawane rozszerzenia. Przez długi czas był to właśnie Xbox, ale wraz z Black Ops 3 inicjatywę przejęło Sony.

Warto także pamiętać, że jeszcze przed premierą pierwszego DLC, The Division otrzyma darmową aktualizacją z nową zawartością. W kwietniu udostępniony zostanie dodatek Najazdy. To specjalne „raidy” przeznaczone dla osób, które ukończą główny wątek fabularny.

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami