The Division zaoferuje co najmniej 26 misji w kampanii

Informacje z plików gry.

Sieciowa strzelanka The Division zaoferuje co najmniej 26 misji w kampanii fabularnej - wynika z informacji znalezionych przez fanów w plikach gry.

1
Główne misje

Produkcja Ubisoftu debiutuje dopiero jutro, lecz dane można już pobierać na dysk. Stąd wysyp nowych szczegółów i detali, zebranych między innymi w serwisie społecznościowym Reddit.

Kampania ma więc składać się z 26 misji głównych, choć opublikowana lista zawiera także informacje na temat scenariusza z trzema wariantami, a także zadanie będące najpewniej częścią DLC.

W tym ostatnim przypadku mowa o Kill the Tank, oznaczonym w kodzie jako „DLC01”. Możliwe, że mowa o zawartości związanej z przepustką sezonową, która ma gwarantować dodatki przez 12 miesięcy po premierze gry. Równie prawdopodobne, że to darmowy scenariusz.

Jeśli o rozszerzeniach mowa, to pewne informacje zdają się wskazywać na to, że odwiedzimy Brooklyn - dzielnicę znaną z materiałów marketingowych, lecz niedostępną w pełnej wersji. Gracze spekulowali już wcześniej, że lokacja ta została zarezerwowana dla DLC.

Trudno jednak o ostateczne wnioski na bazie danych ukrytych w plikach. The Division powstaje od wielu lat i niełatwo określić, jakie „pozostałości” nagromadzono w kodzie przez lata.

Kolejnym przykładem są na przykład odniesienia do frakcji o rosyjskiej nazwie „Bratva”. Ubisoft zapowiadał tylko trzy frakcje, więc ponownie możemy mieć do czynienia z zawartością planowaną na okres po premierze - lub też pozostałością po wcześniejszych prezentacjach.

W sieci znaleźć można też arkusz kalkulacyjny z listą dostępnych broni, akcesoriów, talentów czy pancerzy. Poniżej spekulacje na temat fabuły, bazujące na znalezionych plikach dźwiękowych. Uwaga na spoilery.

Co interesujące, The Division wydaje się korzystać z rozwiązania przypominającego system Light w Destiny. Po osiągnięciu maksymalnego - 30. - poziomu doświadczenia, będziemy nadal mogli rozwijać postać, zdobywając lepsze wyposażenia, zwiększając tym samym wartość statystyki nazwanej „Gear Score”.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami