Overwatch w stylu Counter-Strike - skrzynki z gadżetami do kupienia

Także za awans postaci.

Zamknięte testy sieciowej strzelanki Overwatch od Blizzarda są od wczoraj ponownie dostępne, oferując także kilka nowości - w tym system postępów postaci.

3

„Polega na zdobywaniu nowych poziomów i odblokowywaniu łupów, które umożliwiają zmianę wyglądu, dźwięków i innych drobnych właściwości bohaterów” - czytamy na oficjalnej stronie.

Ten pierwszy element to dość standardowe gromadzenie punktów doświadczenia w trybach „Szybka gra” oraz „Gra przeciw SI” i awansowanie, bez górnego limitu poziomów. Ważne będą liczne czynniki, jak zaangażowanie, zwycięstwo lub porażka, otrzymane medale, odznaczenia i inne.

Każdy awans nagradzany będzie specjalną skrzynką ze skarbami, w ramach systemu spopularyzowanego przez Counter-Strike: Global Offensive, a ostatnio obecnego w coraz większej liczbie sieciowych produkcji.

W środku znajdziemy kosmetyczne dodatki: portrety gracza, skórki, emotki, graffiti, kwestie dialogowe, zwycięskie pozy i specjalne animacje. Wszystkie w różnej jakości, zgodnie z klasycznym podziałem na kolory: rzadkie przedmioty są niebieskie, epickie - purpurowe, a legendarne - pomarańczowe.

Jest też szansa na znalezienie kredytów, czyli wirtualnej waluty w grze, umożliwiającej zakup wymienionych wyżej dodatków w sklepie.

Zobacz: Overwatch - Poradnik, Solucja

„Obecnie, w zamkniętych beta-testach, skrzynki z łupami można zdobyć jedynie dzięki awansowaniu konta na nowe poziomy. Planujemy jednak umożliwić graczom po premierze kupowanie ich za prawdziwe pieniądze” - zapowiada Blizzard.

„Warto zaznaczyć, że wszystkie omawiane przedmioty mają charakter elementów ozdobnych, a więc nie zapewniają graczom żadnych premii.”

Oznacza to więc obecność transakcji cyfrowej w grze, która zadebiutuje wiosną tego roku w trzech edycjach, za minimum 40 euro (ok. 178 zł). Gra trafi na PlayStation 4 i Xbox One, a nie tylko na PC.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami