Zamknięta beta Overwatch zostanie wznowiona w lutym

Z nowym trybem i mapami.

Zamknięte testy strzelanki Overwatch na PC zostaną wznowione nieco później niż pierwotnie zapowiadali twórcy - nie w styczniu, a dopiero w lutym.

Powodem opóźnienia jest chęć zaimplementowania do bety nowego trybu rozgrywki. Poza tym, pojawią się także dodatkowe mapy.

„Przyglądając się komentarzom uczestników testów zauważyliśmy, że wielu graczy stale podkreślało, że chcieliby otrzymać nowy tryb” - przyznał Jeff Kaplan, dyrektor projektu.

Deweloper zaznacza, że była to „łatwa decyzja” dla zespołu, a dodatkowe tygodnie pozwolą także dopracować nowe lokacje. Nie zdradzono szczegółów na temat wspomnianego trybu rozgrywki.

Zobacz: Overwatch - Poradnik, Solucja

W Overwatch bierzemy udział w starciach dwóch sześcioosobowych drużyn. W zależności od mapy zmieniają się cele meczu. Czasem należy eskortować pojazd, innym razem wystarczy po prostu przejmować kolejne punkty kontrolne.

Twórcy przygotowali aż dwadzieścia jeden postaci. Każdy bohater jest wyjątkowy, posiada zupełnie inny zestaw umiejętności i talentów.

Pełna wersja gry zadebiutuje w czerwcu na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami