Atrybuty i ekwipunek w The Division

W materiale wideo.

YouTuber Arekkz opublikował na swoim kanale film, w którym opowiada o atryburach oraz wyposażeniu bohatera w The Division. Film zawiera nowe fragmenty rozgrywki.

Aktywując ekran ekwipunku i postaci, gracze znajdą zakładkę wyglądu - tutaj można będzie zmienić wygląd poszczególnych przedmiotów, nie modyfikując statystyk.

Osobną zakładkę przygotowano na amunicję oraz granaty i inne pomocne przedmioty. Tutaj sprawdzimy także ile zasobów niezbędnych do craftingu zebraliśmy w trakcie gry.

Najważniejsze informacje o postaci znajdują się w zakładce „Overview”. Tu można przyjrzeć się głównym atrybutom. Statystyka Firearms odpowiada za siłę ognia, Stamina za punkty zdrowia, a Electronics za działanie talentów.

Ostateczna siła ognia bohatera zależy nie tylko od atrybutu Firearms, ale także od statystyk konkretnej broni. Ponadto, różne karabiny posiadają unikalne cechy dodatkowe - na przykład czasowe zwiększenie szansy na trafienia krytyczne.

Gracze będą mogli nosić w plecaku wiele rodzajów broni, więc zmiana karabinu czy pistoletu na inny model nie powinna stanowić problemu.

The Division ukaże się 8 marca na PC, PS4 i Xbox One. W najbliższy czwartek - 28 stycznia - rozpocznie się zamknięta beta na Xbox One, a dzień później na pozostałych platformach.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami