Aktualizacja Fallout 4 pomoże odzyskać straconą głowę

Wyeliminowanie błędów z traceniem kończyn, nowe opcje graficzne.

Przedstawiciele Bethesdy opublikowali na Steamie testową wersję aktualizacji 1.3 do Fallouta 4. Na oficjalnym forum można znaleźć dokładny opis łatki.

Deweloperzy naprawili między innymi błąd, który sprawiał, że bohater tracił w walce kończyny - w tym nawet głowę - chociaż nie ginął. Poprawiono też system „rozczłonkowywania” mieszkańców krypty 81.

Po instalacji patcha towarzysze powinni bez problemów korzystać z pancerza wspomaganego. Usprawniono również wyświetlanie się napisów w niektórych fragmentach.

Co ważne, wersja PC otrzyma nową opcję graficzną HBAO+, której zabrakło w wydaniu premierowym. Wprowadzono także nowe efekty odłamków powstających w wyniku ostrzeliwania powierzchni.

Usprawniono ogólną stabilność i wydajność gry. Nie powinny już występować drobne spadki płynności podczas korzystania z przyrządów celowniczych broni.

Miłośników budowania i elektryczności ucieszy zapewne fakt, że tworzenie przewodów nie będzie już zużywać zapasów miedzi.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami