Dłuższe linie energetyczne - mod do Fallout 4

Więcej prądu.

Budowanie osad w Fallout 4 ma wiele ograniczeń. Większość z nich rozwiązują jednak mody. Nie inaczej jest w przypadku kabli - modyfikacja zwiększająca długość linii energetycznych z pewnością ułatwi łączenie wielu odległych elementów.

Linie energetyczne tworzone są z miedzi. Na szczęście mod nie zwiększa kosztów produkcji dłuższych kabli. W sposób dowolny i bez dodatkowych ograniczeń możemy teraz połączyć urządzenia na większym dystansie.

Mod pozwala na wydłużenie pojedynczej linii energetycznej w trzech wariantach. Dwukrotnie, trzykrotnie lub w nieskończoność. Ostatni wariant, w oczywisty sposób, naraża wygląd linii na mało realistyczny. Pamiętać należy, że kable zwisają do ziemi, a im większy pokonują dystans, tym niżej opadają. Mogą w ten sposób - przy okazji długich linii - przenikać przez obiekty.

Jak działa mod?

Mod pomaga w organizacji pracy z kablami. Wydłużone dwu, trzykrotnie lub w nieskończoność przewody nie będą już wymagały słupów dla przedłużenia, a urządzenia podłączymy wygodniej. Dłuższe kable jednak opadają i mogą przenikać przez tekstury.

Jak zainstalować moda?

Instalacje przeprowadzamy z pomocą programu Nexus Mod Manager. Po wybraniu zakładki „FILES” na stronie moda wybrać musimy jedną z opcji. Kable o potrójne, podwójnej lub przedłużonej w nieskończoność długości. Naciskając „DOWNLAOD WITH MANAGER” pobieramy plik i aktywujemy go w menadżerze. Mod od tego momentu powinien już działać.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Najazdy na osady - mod do Fallout 4

Kolejny mod jest bardzo rozbudowanym narzędziem pozwalającym na wywoływanie najazdów oraz regularnych bitew o nasze osady. Zwiększa także poziom trudności i różnorodność przeciwników.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami