Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Wyciąganie wtyczki

Misja, w której pomagamy naprawić usterkę generatora.

Misja staje się dostępna po rozmowie z Sully Mathisem, przebywającym w pobliżu pompy przy kamieniołomie Thicketów (mapa #1) w północno zachodniej części mapy. Sully powie ci, że niedawno nastąpiła awaria pomp, które należy naprawić. Jeśli masz rozwiniętą charyzmę, to możesz podbić nagrodę za wykonanie misji do 125 kapsli.

z179

Mapę możesz powiększyć i pobrać na dysk.

Twoim celem będzie naprawienie trzech podwodnych rur, znajdujących się w pobliskim zbiorniku wodnym. Wszystkie trzy miejsca zlokalizujesz stosunkowo łatwo, wystarczy spojrzeć, gdzie na powierzchnię wypływają bąbelki. Zanim wskoczysz do wody koniecznie zażyj Rad-X albo załóż uniform chroniący przed promieniowaniem (np. pancerz wspomagany).

z180

Następnie wskocz do wody i zlokalizuj miejsce nieszczelności w rurach. Podpłyń do żółtego pokrętła (obrazek powyżej) i przekręć je. Następnie identycznie postąp jeszcze z dwoma zaworami. Po naprawieniu rur wróć do Sully'ego i przestaw dźwignię, po czym odeprzyj atak błotniaków. Na koniec zainkasuj nagrodę.

Następnie: Fallout 4 - Zamówienie

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami