Minecraft trafi na Wii U?

Sugeruje organizacja PEGI.

Organizacja przyznająca grom w Europie kategorie wiekowe - PEGI - opublikowała na swojej stronie internetowej wpis z produkcją o wiele mówiącym tytule Minecraft: Wii U Edition.

Możliwe, że na oficjalne potwierdzenie nie będziemy musieli czekać zbyt długo - dzisiaj wieczorem odbędzie się pierwsza od sześciu miesięcy prezentacja Nintendo Direct.

Wzmianka o Minecraft: Wii U Edition może być zaskoczeniem, ponieważ japońska korporacja zdaje się zbierać siły przed ujawnieniem nowej konsoli - NX.

Poprzednio twórcy produkcji wyjaśniali, że brak konwersji spowodowany jest zbyt małą bazą użytkowników na tym systemie. Być może podejście deweloperów zmieniło się po przejęciu studia Mojang przez Microsoft.

Obecnie tytuł dostępny jest na wielu różnych urządzeniach i konsolach: Windows, Mac, Linux, Android, iOS, X360, Raspberry Pi, PlayStation 3, PS4, Xbox One, PlayStation Vita i Windows Phone.

1
Czekamy na kwadratowe amiibo

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Microsoft wskrzesi stare gry Activision? Phil Spencer o potencjalnych powrotach

Deweloperzy otrzymają więcej swobody w pracy nad różnorodnymi markami.

Długi gameplay z Dying Light 2

Zadanie poboczne, walka i nie tylko.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami