Aktualizacja Rocket League pozwoli ukryć znajomych z PlayStation 4

Wkrótce nowe DLC.

Cieszące się ogromną popularnością zręcznościowe zmagania zdalnie sterowanych samochodów w Rocket League otrzymają wkrótce kolejną aktualizację - 1.05.

Rocket League Chivalry
Gra otrzyma też dodatki związane z Chivalry: Medieval Warfare

Szczegóły ujawniono w serii wpisów na Twitterze: gracze na PC będą mogli ukryć na liście znajomych osoby dysponujące wersją PS4. Twórcy przygotowują też interfejs odtwarzacza muzyki w głównym menu.

Po zakończeniu pojedynku rankingowego na ekranie pojawi się opcja „znajdź nowy mecz”, a wraz z publikacją łatki rozpocznie się „pierwszy sezon”, co oznacza najpewniej zresetowanie części statystyk.

Zobacz: Rocket League - poradnik i najlepsze porady

Aktualizacja 1.05 nie ma jeszcze daty premiery, ale powinna ukazać się w najbliższych tygodniach.

Serwis Gamespot dodaje, że po publikacji łatki deweloperzy z Psyonix ogłoszą następne, płatne DLC, zawierające zapewne dwa kolejne samochody.

Założenia Rocket League są proste. Dwa zespoły - składające się z jednego, dwóch, trzech lub czterech zawodników - mają pięć minut na zdobycie jak największej liczby bramek. Każdy z pojazdów wyposażony jest w dopalacz zwiększający przyspieszenie oraz możliwość skakania.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami