Diablo 3 otrzymało sporą aktualizację

Nowa lokacja i kostka Kanaiego.

Blizzard opublikował sporą aktualizację Diablo 3, wprowadzając szereg usprawnień i przygotowują grę pod start nowego sezonu zmagań rankingowych.

Diablo 3
Ruiny Seszeronu

Łatka zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Jedną z większych innowacji jest wprowadzenie odświeżonej wersji Kostki Horadrimów z Diablo 2. Przedmiot umożliwia między innymi rozkładanie przedmiotów legendarnych na części - moce legendarne staną się dostępne do użytku jako umiejętności pasywne. Ponadto, kostkę można wykorzystać do przekształcania jednego rodzaju materiałów rzemieślniczych w inny.

Zmian doczekał się także system rzemiosła. Zmniejsza się liczba schematów, a właściwości wykonanych elementów dostosowują się do poziomu postaci.

Jest też nowa lokacja - Ruiny Seszeronu - gdzie postacie graczy „zagłębią tajemnice cywilizacji potężnych barbarzyńców”. To tutaj znajdziemy właśnie Kostkę Kanaiego.

Zapowiedziano także, że 28 sierpnia startuje czwarty sezon zmagań rankingowych. Zniknie Kraina Prób, a pojawią się lepsze nagrody. Interfejs zostanie rozbudowany o elementy umożliwiające śledzenie postępów.

Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie. Poniżej krótkie podsumowanie wideo:

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami