Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 3 od 23 sierpnia z kolejnym sezonem. Bonusy Trójcy i mnóstwo innych nowości

Szereg nagród do zdobycia.

Blizzard poinformował, że 23 sierpnia w Diablo 3 rozpocznie się Sezon Trójcy, czyli kolejny - osiemnasty już - okres zmagań. Nie zabraknie szeregu nowości.

Najważniejszym elementem są bonusy kultu założonego przez Diablo, Mefisto i Baala, którzy podszyli się pod bóstwa patronujące Determinacji, Stworzeniu i Miłości. W losowych momentach będą pojawiały się specjalne kręgi, które zapewnią określone wzmocnienia.

Trójca Miłości zagwarantuje postaciom znajdującym się we wskazanym obszarze 100 procentową premię do zadawanych obrażeń. Determinacji sprawi zaś, że podopieczni zużyją o połowę mniej zasobów, a Stworzenia przyspieszy odnawianie zdolności.

Sezon 18. to wiele atrakcji

Twórcy podkreślają, że wzmocnienia zmienią rozgrywkę na poziomach od 1. do 70., kusząc graczy koniecznością dynamicznego przemieszczania się po polu bitwy w celu skorzystania ze znacznych bonusów.

Pojawią się też nowe wyzwania dla osób z tytułem Zdobywcy - misje pozwolą zgromadzić skrytki (maksymalnie pięć) zawierające nagrody. Przykładowymi są Strażnik Sanktuarium (za ukończenie Szczeliny Nefalemów poziomu 70. w pięć minut na poziomie trudności Udręka XIII) i Klejnot mego życia (ulepszenie trzech legendarnych przedmiotów do poziomu 55.).

Gracze zdobędą nagrody także z 6. sezonu

Do tego Zwycięstwo na każdym kroku (ukończenie dwóch podbojów sezonowych) i Pieniądze to nie wszystko (zabicie Chciwości na poziomie Udręka XIII). Ponadto w planach możliwość ponownego zebrania nagród z 6. sezonu.

Natomiast do Darów Haedriga - otrzymywanych po ukończeniu rozdziałów 2., 3. i 4. w postępach sezonowych - trafią elementy kolejnych zestawów klasowych. Gromadzone wyposażenie zależy od postaci, którą otwieramy dany pakiet.

Nowe zestawy klasowe do zgromadzenia

Zobacz: Diablo 3 - Poradnik, Solucja

Do zdobycia są Dziedzictwo Raekor dla Barbarzyńcy, Pancerz Akkhana dla Krzyżowca, Wcielenie Marudera dla Łowczyni maruderów, Zasięg Iny dla Mnicha, Całun Mistrza Plagi dla Nekromanty, Nawiedzenie Zunimassy dla Szamana i Opus Magnum Delsere dla Czarownicy.

Źródło: Blizzard

Następnie: Kierowca z USA grał w Pokémon Go na ośmiu telefonach jednocześnie

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze