Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 3 i Nioh w ofercie PS Plus na październik?

Sugerują nieoficjalne informacje.

W skład oferty PS Plus na październik wejdą między innymi Diablo 3 w zestawie z fabularnym rozszerzeniem Reaper of Souls oraz Nioh - wynika z nieoficjalnych informacji.

Użytkownik forum Reddit o pseudonimie Aecesaje twierdzi, że w dedykowanej abonamentowi sekcji sklepu PS Store odnalazł grafiki powiązane z wymienionymi grami. Linki prowadzące do kart katalogowych produkcji są jednak na razie nieaktywne.

Niewykluczone, że oba tytuły w październiku otrzymają subskrybenci PS Plus. Oczywiście do informacji należy podchodzić z dystansem, jako że ilustracje mogły pojawić się przez przypadek. Oficjalną ofertę Sony powinno ujawnić w przyszłym tygodniu.

Abonenci PS Plus otrzymają Nioh i Diablo 3?

Diablo 3 jest kolejną odsłoną serii rozwijanej przez Blizzard. Rozszerzenie Reaper of Souls wprowadza do produkcji dodatkowy akt kampanii fabularnej oraz kolejną klasę postaci - wyposażonego w zestaw unikalnych zdolności Żniwiarza.

Zobacz: Nioh 2 - poradnik i najlepsze porady

Nioh to zaś wydana w 2017 roku na PS4 gra akcji przygotowana przez studio Team Ninja. Twórcy mocno inspirowali się cyklem Dark Souls - nie zabrakło wysokiego poziomu trudności, a kluczową rolę odgrywają pojedynki za pomocą broni białej.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze