Replika Pip-Boya w kolekcjonerskim wydaniu Fallout 4

Z miejscem na telefon.

Kolekcjonerskie wydanie Fallout 4 zawiera gadżet, o którym marzy wielu fanów serii - replikę zakładanego na rękę komputera Pip-Boy.

1
W sam raz na imprezę w schronie

Nie jest obecnie jasne, czy zestaw trafi także do Polski. Wysłaliśmy w tej sprawie zapytanie do Cenegi i gdy tylko otrzymamy odpowiedź - zaktualizujemy wiadomość. Ogólną cenę w Europie ustalono na 130 euro (ok. 540 zł).

Zakładany na rękę gadżet wygląda identycznie jak wirtualny odpowiednik w grze. Dodatki do Pip-Boya to podstawka RobCo Industries, specjalna kapsuła-skrzynka, wyściółka z gąbki na rękę, a także działające światełka i pokrętła.

Do środka urządzenia włożymy smartfona, służącego za komputer. Bethesda przygotowuje specjalną aplikację, która zadziała wraz z grą i pozwoli zarządzać ekwipunkiem i umiejętnościami czy słuchać radia. Program dostępny będzie też osobno, dla wszystkich posiadaczy urządzeń mobilnych.

Kolekcjonerkę uzupełnia instrukcja obsługi Pip-Boya, z ilustracjami i poradami. Jest też plakat Vault-Tec Perk oraz kopia gry w metalowym opakowaniu.

Fallout 4 ukaże się 10 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Dziś rano ujawniono pierwsze fragmenty rozgrywki.

2

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami