Trailery Batman: Arkham Knight prezentują bonusy dla preorderów

Gra bez ekranów ładowania.

Wczoraj w sieci pojawiły się dwa nowe zwiastuny dla gry akcji Batman: Arkham Knight, prezentujące dodatki dodawane do zamówień przedpremierowych.

1
Red Hood

Pierwszy jest materiał wideo z pokazem misji, w których wcielamy się w Red Hooda - nieco bardziej brutalną wersję Czerwonego Kapturka. To DLC zarezerwowane jest obecnie dla osób kupujących w sieci GAME.

Graczy z Polski bardziej zainteresuje zapewne trailer z Harley Quinn w roli głównej - taki bonus dostajemy przy złożeniu preorderów w rodzimych sklepach.

Osoby, które nie chcą niczego przegapić, będą mogły kupić wszystkie dodatki osobno, jakiś czas po premierze.

Inną opcją jest poczekanie na wersję Game of the Year Edition, która zapewne ukaże się gdzieś w przyszłym roku, zawierając także rozszerzenia z drogiej przepustki sezonowej.

Z innych wieści na temat Batman: Arkham Knight - w ostatnim dzienniku deweloperskim potwierdzono, że w grze nie zobaczymy ekranów ładowania.

- Można przejść całość od początku do końca i nie zobaczyć ekranów ładowania. To dla nas bardzo ważna kwestia - mówi reżyser Sefton Hill (dzięki, Gamespot).

Ujawniono także tryb Nowa Gra Plus, przeznaczony dla osób kończących fabułę po raz pierwszy. Ta opcja pozwoli zachować zdobyte doświadczenie i gadżety, ale zapewne w starciu z potężniejszymi przeciwnikami.

Kilka nowych gadżetów dla głównego bohatera to ładunek EMP, za pomocą którego na krótki czas unieruchomimy wrogie pojazdy i zmylimy rakiety. Batmobil może też zdalnie hakować latające drony, by te działały dla nas.

Batman: Arkham Knight ukaże się 23 czerwca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Red Hood

Harley Quinn

Dziennik deweloperski

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami