Halo 5 - premiera 27 października

Są też dwa nowe trailery.

Wczoraj wieczorem w Stanach Zjednoczonych emitowano finał najnowszego sezonu serialu The Walking Dead, co Microsoft uznał za świetną okazję do ogłoszenia daty premiery strzelanki Halo 5: Guardians.

Jak wynika z opublikowanych informacji, produkcja ukaże się 27 października tego roku, tylko na Xbox One.

Przygotowano także dwa nowe materiały wideo, Nie prezentują one żadnych ujęć z rozgrywki i bazują na prawdziwych aktorach oraz na efektach specjalnych.

Spoty opowiadają o rywalizacji Master Chiefa i poszukującego go Spartana Locke'a. Konflikt tych dwóch postaci będzie napędzał fabułę gry.

W pierwszym zwiastunie to Locke ma przewagę, rzucając cień wątpliwości na motywację i dorobek kolegi. Drugi trailer to już punkt widzenia Master Chiefa, mówiącego o trudnym życiu bohatera.

„Chcemy zadziwić graczy samym rozmiarem świata i bitew, nawet jeśli zakwestionują wszystko, co myśleli o bohaterach i tajemnicach tego uniwersum” - napisała Bonnie Ross z 343 Industries na oficjalnym blogu.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami