Twórcy Rise of the Tomb Raider kolejny raz nie wykluczyli wydania gry na PlayStation

Akcja przeniesie Larę na Syberię.

Deweloperzy z Crystal Dynamics przypomnieli, że niewykluczone jest wydanie Rise of the Tomb Raider na konsolach innych niż Xbox 360 i Xbox One - poinformowali dziennikarze magazynu Game Informer.

tr
Co jest lepsze niż czekan? Dwa czekany!

Nowa odsłona cyklu to „temat z okładki” nowego numeru pisma. Dowiadujemy się także, że akcja gry osadzona będzie w Rosji.

„Po wydarzeniach z wyspy Yamatai, młoda archeolog z biegiem czasu stała się wprawnym poszukiwaczem skarbów. Rise of the Tomb Raider wyśle bohaterkę na mroźną Syberię w poszukiwaniu zaginionych sekretów nieśmiertelności” - czytamy w krótkim opisie.

„Lara będzie musiała polować i tworzyć nowe przedmioty, by móc przetrwać w wypełnionych zagadkami, wielkich grobowcach”.

Powyższe zdanie sugeruje, że w grze znajdzie się pełnoprawny system konstruowania nowych przedmiotów. Nie jest to jeszcze potwierdzone.

Zaznaczono także, że Lara zmierzy się z „sekretnym stowarzyszeniem ukrywającym się w cieniu od wydarzeń z ostatniej gry”. Więcej szczegółów poznamy jutro, kiedy nowy numer Game Informera trafi do czytelników.

Rise of the Tomb Raider zadebiutuje w okresie świątecznym - w pierwszej kolejności na konsole Microsoftu.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami